آموت ايرانيان پرداخت‌هاي ارزي شما را انجام مي‌دهد

شركت آموت ايرانيان به عنوان يك شركت بين‌المللي كه با شركاي خود در سراسر جهان همكاري مي‌كند، دائما نيازمند كسب اطلاعات مختلف از شركت‌هاي بين‌المللي در سراسر جهان است. بخشي از شركت‌هايي كه با ما همكاري مي‌كنند، شركت‌هاي B2B يا شركت‌هاي تجارت به تجارت هستند. يعني شركت‌هايي كه محصولاتي را براي ساير كارخانه‌ها توليد يا خدماتي را براي آنها ارائه مي‌كنند. اين شركت‌ها، محصول نهايي را كه به دست كاربرمي‌رسد، توليد نمي‌كنند. شركت‌هاي B2B در حقيقت مواد اوليه ساير كمپاني‌ها را توليد مي‌كنند.

شركت آموت ايرانيان همه اطلاعات مورد نياز خود را از طريق خاصي به دست مي‌آورد كه در ادامه به آن اشاره مي‌كنيم.

اگر شما جزء شركت‌ها و كمپاني‌هاي توليد‌كننده محصولاتي هستيد كه به مواد اوليه توليد شده ساير شركت‌ها نيازمنديد، پيش از هرچيز بايد اين شركت‌ها را در سراسر جهان بيابيد. يعني اگر شما براي توليد محصول نهايي خود، به مواد «الف»، «ب» يا «ج» احتياج داريد و بايد اين مواد را از شركت‌هاي ديگر بخريد، بايد شركت‌هايي را بيابيد كه اين مواد را توليد مي‌كنند. پيدا كردن اين شركت‌ها و كمپاني‌هاي توليد‌كننده كار دشواري است.

يكي از ساد‌ه‌ترين راه‌هايي كه مي‌توان از طريق آن، اطلاعات شركت‌هاي مختلف، از جمله شركت‌هاي B2B و كمپاني‌هاي توليد‌كننده را به‌دست آورد، استفاده از وبسايت‌هايي است كه در كار استخراج اطلاعات اين شركت‌ها هستند.

يكي از اين وبسايت‌ها، www.covolcano.com است كه خدمات گسترده‌اي را در زمينه اطلاعات شركت‌هاي B2B، فراهم مي كند. شركت آموت ايرانيان از خدمات اين وبسايت بهره برده و اطلاعات مورد نياز خود را فراهم كرده است.

اين وبسايت به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته خدمات خود را به كاربران سراسر جهان ارائه مي‌دهد.

ما در شركت آموت ايرانيان با استفاده از خدمات ارائه شده اين وبسايت بارها موفق شديم به اطلاعات مورد نيازمان در مورد ساير شركت‌ها و كمپاني‌ها در سراسر جهان دست پيدا كنيم. اين اطلاعات شامل يافتن آدرس وبسايت، حساب‌هاي شبكه‌هاي اجتماعي مثل لينكدين، اينستاگرام، فيسبوك، يوتيوب، توئيتر، شماره تلفن‌ها، شماره واتس‌اپ و آدرس ايميل مدير و اعضاي كمپاني‌ها است. از آنجايي كه شركت آموت ايرانيان از امكانات اين وبسايت استفاده كرده و از خدمات ارائه شده آن راضي بوده است، ما استفاده از اين سايت را به ساير مشتريان يا همكاران خود نيز پيشنهاد مي‌دهيم. اما مسئله اصلي، پرداخت‌هاي ارزي اين وبسايت است. از آنجايي كه پرداخت‌هاي ارزهاي خارجي در ايران به سادگي صورت نمي‌پذيرد، بسياري از مشتريان يا همكاران ما از شركت آموت ايرانيان درخواست مي‌كنند تا ما براي آنها اين كار را انجام بدهيم. فقط كافي است كه درخواست خود را به آموت ايرانيان ايميل كنيد.

در ادامه بيشتر در مورد امكانات و خدمات Covolcano توضيح مي‌دهيم. شايد شما هم به خدمات و سرويس‌هاي آن نيازمند باشيد.

See also  بازار جهانی سنگ آهن 22 جولای 2019

خدمات Covolcano

همانطور كه مي‌دانيد هر شركت يا كمپاني كه تازه وارد بازار توليد مي‌شود، بايد اطلاعاتي را از شركت‌هاي رقيب، شركت‌هاي توليد كننده مواد اوليه و فروشندگان اين مواد و مشتريان خود كسب كند. اين اطلاعات به منظور ايجاد روابط تجاري يا توسعه فعاليت‌هاي شركت يا كمپاني شما، مورد نياز است. اگر شما هم يكي از اين شركت‌ها هستيد كه به تازگي وارد بازار كار شده‌ايد يا به دنبال توسعه كسب‌وكار خود هستيد، به شما پيشنهاد مي‌كنيم كه از خدمات اين وبسايت استفاده كنيد. Covolcano اطلاعات شركت‌هاي مورد نياز شما را اعم از آدرس اينترنتي، آدرس پستي، شماره تلفن‌هاي تماس يا شماره تلفن‌هاي واتس‌اپ، آدرس ايميل‌هاي مديران و اعضا، حساب‌هاي كاربري در شبكه‌هاي اجتماعي مجازي و بسياري اطلاعات ديگر، در اختيارتان قرار مي‌دهد. شما به راحتي مي‌توانيد در عرض چند ثانيه، به همه اين اطلاعات دست پيدا كنيد.

شركت آموت ايرانيان كه خود يكي از دريافت‌كنندگان خدمات اين وبسايت است، فعاليت آن را تاييد مي‌كند. تنها مسئله‌اي كه باقي مي‌ماند، موضوع پرداخت هزينه‌هاي اين وبسايت است كه به صورت يورو و با حساب‌هاي كاربري مخصوص صورت مي‌گيرد. شركت آموت ايرانيان به عنوان يك شركت بين‌المللي قادر است تا اين پرداخت‌ها را براي شما انجام دهد و اكانت يا همان حساب كاربري شما را فعال كند.

تاييد شركت‌ها

يكي ديگر از خدمات Covolcano به مشتريان خود، تاييد شركت‌ها و كمپاني‌هايي است كه شما هيچ شناختي از آنها نداريد. هر روز ميليون‌ها شركت در سراسر جهان تاسيس مي‌شود كه بررسي و تاييد آنها به عنوان شركت‌هاي معتبر، كار ساده‌اي نيست. بنابراين، مي‌توان از يكسري وبسايت‌هايي كمك گرفت كه اين كار را براي شما انجام مي‌دهند. وبسايت Covolcano با بررسي سوابق شركت‌ها و كمپاني‌ها در سراسر جهان مي‌تواند فعاليت‌هاي قانوني و غيرقانوني آنها را در تجارت تشخيص دهد و به شما اعلام كند و به اين ترتيب، مانع كلاهبرداري از شما شود.

شركت آموت ايرانيان براي بررسي و تاييد برخي از شركت‌ها و كمپاني‌هايي كه با آنها همكاري مي‌كند، از اين سرويس Covolcano استفاده كرده است. شما هم مي‌توانيد براي بررسي و تاييد كمپاني‌ها و شركت‌هايي كه فاصله مكاني آنها با شما زياد است، و عملا امكان دسترسي حضوري به آنها را نداريد، از اين سرويس استفاده كنيد. براي استفاده از سرويس و خدمات اين وبسايت، بايد حساب كاربري داشته باشيد؛ همچنين استفاده از خدمات Covolcano نيازمند پرداخت‌هاي ارزي (يورو) است. اگر مايل به استفاده از خدمات اين وبسايت هستيد اما قادر به انتقال و پرداخت هزينه‌هاي آن نيستيد، آموت ايرانيان مي‌تواند اين كار را براي شما انجام دهد. كافي است تا براي شركت ما ايميل بفرستيد و درخواست خود را مطرح كنيد.

پيدا كردن آدرس وبسايت شركت‌ها

همانطور كه در بالا هم گفته شده، يكي از خدماتي كه وبسايت Covolcano به مشتريان و كاربران خود ارائه مي دهد، پيدا كردن آدرس وبسايت شركت‌هاي تامين‌كننده يا توليد‌كننده است. شما به جاي سرچ و جستجو در گوگل، به راحتي با نوشتن نان شركت يا برند يك كمپاني در ابزار Company URL Finder در وبسايت Covolcano مي‌توانيد آدرس اينترنتي وبسايت شركت يا كمپاني مذكور را به دست بياوريد. اين يكي از خدمات پركاربرد Covolcano است. آموت ايرانيان نيز بارها از اين سرويس Covolcano استفاده كرده است. ما فعاليت وبسايت Covolcano را تاييد مي‌كنيم. اگر شما هم مايل به استفاده از خدمات اين وبسايت هستيد اما براي پرداخت هزينه‌هاي ارزي حساب كاربري نداريد، شركت آموت ايرانيان اين فرايند را براي شما انجام مي‌دهد.

See also  بازار جهانی سنگ آهن 15 مه 2019

پيدا كردن حساب‌هاي شبكه‌هاي اجتماعي

يكي ديگر از خدمات Covolcano به مشتريان، كمك به يافتن حساب‌هاي كاربري كاركنان اين شركت‌ها در رسانه‌هاي اجتماعي مثل لينكدين، اينستاگرام، يوتيوب، فيسبوك و توئيتر است. اين ابزار كه به نام ابزار  Company Social Profiles Finderيا همان حساب‌كاربري‌ياب شركت‌ها شناخته مي‌شود، كمك شاياني به پيدا كردن حساب‌هاي كاربري شركت‌ها در شبكه‌هاي اجتماعي مي‌كند. به اين ترتيب شما ديگر نيازي به جستجوي دستي و مورد به مورد براي يافتن حساب‌هاي شبكه‌هاي اجتماعي شركت‌ها و كمپاني‌هاي مورد نظر در اينترنت نداريد. شركت آموت ايرانيان از سرويس حساب كاربري‌ياب Covolcano استفاده كرده و از آن رضايت كامل داشته است. شما نيز به راحتي مي‌توانيد با پرداخت هزينه، از اين سرويس استفاده كنيد. اما بايد بدانيد كه براي استفاده از اين سرويس نياز به پرداخت ارزي به يورو داريد. اگر حساب كاربري براي جابجايي و پرداخت اين هزينه را نداريد، شركت آموت ايرانيان مي‌تواند اين فرايند را براي شما انجام دهد.

شماره تلفن‌ياب

وبسايت Covolcano سرويس ديگري را به نام شماره تلفن‌ياب به كاربران خود ارائه مي‌دهد. اگر شما نيز مانند شركت آموت ايرانيان شركتي هستيد كه دائما نيازمند پيدا كردن شماره تلفن يا شماره واتس‌اپ مشتريان يا همكاران خود هستيد، تا با آنها تماس برقرار كنيد، به شما پيشنهاد مي‌كنيم كه از سرويس تلفن‌ياب اين وبسايت استفاده كنيد. اين سرويس شما را قادر مي‌سازد تا در هر زماني، به راحتي به شماره تلفن‌هاي يك كمپاني خارجي در هر جاي دنيا، دست پيدا كنيد. به اين ترتيب شما مي‌توانيد به صورت مستقيم و بدون واسطه با كمپاني‌ها و شركت‌هاي تامين‌كننده يا توليد‌كننده ارتباط برقرار كنيد. حال اين تماس مي‌تواند تماس از طريق شماره موبايل و تلفن مدير يا مديران آن كمپاني باشد يا از طريق شماره‌هاي واتس‌اپ آنها. در هر صورت، وبسايت Covolcano اين كار را به راحتي براي شما انجام مي‌دهد و شما نيازي نداريد به اينكه به صورت دستي و با گذراندن وقت زياد در وبسايت‌هاي يك شركت يا كمپاني به دنبال شماره‌هاي تماس بگرديد. ابزار تلفن‌ياب كمپاني‌ها ابزاري ساده و در عين حال فوق‌العاده كاربردي است. براي استفاده از ابزار شماره تلفن‌ياب، كافي است تا نام كمپاني مورد نظر خود را وارد كنيد تا شماره تلفن‌هاي آن شركت يا تلفن‌هاي واتس‌اپي آنها در اختيار شما قرار بگيرد. شركت آموت ايرانيان در حال حاضر شماره‌هاي مورد نياز خود را از شركت‌هاي ديگر، از طريق همين سرويس به دست مي‌آورد. صحت اطلاعات ارائه شده اين وبسايت براي ما محرز شده است. از آنجا كه شركت آموت ايرانيان يك شركت بين‌المللي است و قادر به انتقال و پرداخت هزينه‌هاي ارزي است، براي استفاده از اين سرويس‌ها هيچ مشكلي ندارد. با اين حال، اگر شما براي پرداخت هزينه‌هاي اين وبسايت نيازمند حساب كاربري هستيد، مي‌توانيد اين كار را به شركت آموت ايرانيان بسپاريد.

See also  مروری بر بازار سنگ آهن 17 مه 2019

ايميل‌ياب

اگر در كنار راه‌هاي ارتباطي ديگر مثل تماس تلفني يا تماس از طريق واتس‌اپ، به دنبال برقراري ارتباط از طريق ايميل هستيد، مي‌توانيد از وبسايت Covolcano كمك بگيريد. يكي ديگر از خدمات اين وبسايت، سرويس ايميل‌ياب آن است. هنوز بسياري از شركت‌ها از طريق ارتباط‌هاي ايميلي با كمپاني‌هاي ديگر و مشتريان خود ارتباط برقرار مي‌كنند. از آنجايي كه ارسال ايميل بسيار ساده و بدون هزينه است، همچنان خيلي از شركت‌ها اين روش ارتباطي را بر روش‌هاي ديگر ترجيح مي‌دهند. به طوري كه در حال حاضر روزانه حدود 300 ميليارد ايميل جابجا مي‌شود. تنها مسئله، پيدا كردن آدرس ايميل اين شركت‌ها و كمپاني‌ها است. ابزار ايميل‌ياب وبسايت Covolcano به شما كمك مي‌كند تا خيلي سريع، آدرس ايميل شركت‌ها را از منابع آنلاين به‌دست بياوريد.

كافي است تا آدرس وبسايت يك كمپاني را در آنجا وارد كنيد؛ اگر آدرس وبسايت را در اختيار نداريد، مي‌تواندي صرفا نام كمپاني را در ابزار ايميل‌ياب وارد كنيد تا ايميل‌هاي اين كمپاني براي شما به نمايش دربيايد.

اين سرويس نيز نيازمند پرداخت هزينه‌هاي يورويي است كه بدون داشتن حساب‌هاي ارزي نمي‌توانيد از خدمات اين وبسايت استفاده كنيد. براي حل اين مشكل، شركت آموت ايرانيان كه خود از خدمات وبسايت Covolcano استفاده مي‌كند، مي‌تواند جابجايي پول‌هاي شما را براي‌تان انجام دهد.

شركت آموت ايرانيان به عنوان يك شركت بين‌المللي داراي حساب‌هاي ارزي است كه از طريق آنها مي‌تواند به راحتي هزينه‌هاي مورد نياز خارجي را پرداخت كند. اگر شما نيز مايل به استفاده از خدمات وبسايت Covolcano هستيد، اما حساب‌هاي ارزي براي جابجايي پول نداريد، مي‌توانيد از ما كمك بگيريد. شركت آموت ايرانيان براي تسهيل اين فرايند به همكاران، مشتريان و ساير شركت‌ها و افرادي كه به دنبال استفاده از خدمات وبسايت Covolcano هستند، كمك مي‌كند تا پرداخت‌هاي ارزي خود را انجام دهند. شما مي‌توانيد از طريق ارسال ايميل به آموت ايرانيان، از ما درخواست كنيد تا جابجايي هزينه‌هاي ارزي شما را بر عهده بگيريم.

Other Article: dates supplier, iran dates, iran dates supplier , urea supplier, fertilizer supplier , sulfur supplier, sulphur supplier

× Call Us on WhatsApp